3 زایر ایرانی از ابتدای حج فوت شده اند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

3 زایر ایرانی از ابتدای حج فوت شده اند - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، سید عباس حسینی، رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تعداد فوتی ها در حج امسال نسبت به سال های گذشته کاهش داشته است، افزود: از زمان آغاز عملیات حج (24 اردیبهشت) تا کنون، دو زایر در مکه و یک نفر هم در مدینه فوت شده اند.

وی گفت: تاکنون اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان موثر بوده است.

رییس سازمان حج و زیارت که در همایش سراسری روحانیون و حجاج اهل سنت در مکه سخن می گفت، اظهار کرد: همه تلاش داریم تا بهترین خدمات را il به زایران اهل سنت ارایه دهیم و بر این اساس، امسال شماری از بهترین و نزدیک ترین هتل ها به حرم را به زایران اهل سنت اختصاص داده ایم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 زایر ایرانی از ابتدای حج فوت شده اند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 زایر ایرانی از ابتدای حج فوت شده اند – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.