۳۰ تابلو عکاسی با موضوع اجتماعی رونمایی می‌شود

۳۰ تابلو عکاسی با موضوع اجتماعی رونمایی می‌شود

نمایشگاه گروهی «ده عکاس، ده نگاه» ۳۰ تابلو از جدیدترین آثار ۱۰ هنرمند عکاس با موضوعات اجتماعی را رونمایی می‌کند. 

به گزارش اکسیبو به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای گلستان، نمایشگاه گروهی «ده عکاس، ده نگاه» به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۸ در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود. 
در این نمایشگاه، ۳۰ تابلو از جدیدترین آثار ۱۰ هنرمند عکاس با موضوعات اجتماعی، معضلات اجتماعی، المان‌های شهری، مدیریت شهری و … رونمایی خواهد شد. 

از جمله عکاسان حاضر در این نمایشگاه می‌توان به محسن افلاکی، کیوان رادکانی، سپیده سمواتی، مهردادطرهانی، سعید فداییان امیرحسین عرب محمدی، امیررضاموسوی، احسان میرمحکم، سیده آرزو علویان پطرودی و ارسلان چمنی اشاره کرد. سعید فداییان نیز نمایشگاه‌گردان این نمایشگاه است. 

بر اساس این گزارش، نمایشگاه گروهی «ده عکاس، ده نگاه» از ۳۱ خرداد در فرهنگسرای گلستان آغاز به کار کرده و تا ششم تیرماه ادامه دارد.

علاقه‌مندان جهت بازدید می‌توانند به این فرهنگسرا واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان مراجعه کرده و یا با شماره تماس ۷-۷۷۸۴۱۳۷۶ تماس بگیرند.
پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۳۰ تابلو عکاسی با موضوع اجتماعی رونمایی می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۳۰ تابلو عکاسی با موضوع اجتماعی رونمایی می‌شود"، کلیک کنید.