۱۸۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان افتتاح می‌شود

۱۸۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان افتتاح می‌شود

به گزارش خبرگزاری اکسیبو استان سمنان ،محمدرضا باقری افزود: ۴۴ واحد کارگاهی شامل؛ ۱۰ واحد سوله کارگاهی در شهرک صنعتی ایوانکی، ۲۴ واحد سوله‌های کارگاهی دانش‌بنیان در شهرک صنعتی سمنان و احداث ۱۰ واحد سوله کارگاهی در شهرک صنعتی شاهرود در این ایام بهره‌برداری می‌شود.

وی بیان کرد: اجرای خط تغذیه گاز به طول ۲.۷ کیلومتر در شهرک صنعتی شاهرود و شبکه توزیع گاز و ایستگاه TBS در شهرک صنعتی شاهرود از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در چله خدمت است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در ادامه تصریح کرد: در دهه تولید و تجارت امسال، شاهد بهره‌برداری از مخزن هوایی فلزی ۲۰۰ مترمکعبی در شهرک صنعتی شاهرود و منبع بتنی ۲ هزار مترمکعبی در شهرک صنعتی گرمسار خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: شبکه روشنایی و ۲۰ کیلوولت در فاز توسعه شهرک صنعتی گرمسار و نصب انشعابات برق در شهرک صنعتی دامغان در چله خدمت قابل بهره‌برداری است.

باقری با اشاره به تکمیل ساختمان اداری با زیربنا ۱۴۰ مترمربع در شهرک صنعتی سرخه، اظهارکرد: اجرای جدول، پل، زیرسازی و آسفالت در شهرک صنعتی سمنان، و آسفالت در ورودی این شهرک و همچنین اجرای جدول و عملیات خاکی در منطقه ویژه اقتصادی سمنان از دیگر پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح در این ایام است.

یکم تا دهم تیرماه دهه تولید و تجارت نام‌گذاری شده است.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۱۸۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان افتتاح می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۱۸۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان سمنان افتتاح می‌شود"، کلیک کنید.