یک مربی سرشناس به فوتبال ایران اضافه شد

یک مربی سرشناس به فوتبال ایران اضافه شد

آفتاب‌‌نیوز :

کاپیتان سابق تیم ملی ایران که مدتی است به طور رسمی از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی کرده، طی روز‌های گذشته به عنوان کارشناس یورو ۲۰۲۴ در شبکه ورزش سیما دیده شد.

در جریان برنامه امروز شبکه ورزش، اما جواد خیابانی مجری برنامه یک خبر مهم را روی آنتن اعلام کرد که به ترک ایران توسط دژاگه برمی‌گردد. اشکان قرار است فردا برای مذاکره با یک تیم خارجی از ایران خارج شود و احتمالا به طور رسمی طی روز‌های آینده وارد عرصه مربیگری می‌شود.

دژاگه در این خصوص گفت: «فعلا چیزی قطعی نیست، فقط برای مذاکره به خارج از ایران می‌رود. ببینیم چه می‌شود.»

کاپیتان سابق تیم ملی در جریان برنامه ویژه یورو ۲۰۲۴ از دریافت مدارک مربیگری خبر داد و بیان کرد: «من به تازگی فوتبال را کنار گذاشتم و فکر می‌کنم با اینکه سخت بود، اما زمان خوبی برای این کار بود. برای هر فوتبالیستی این روز، روز آسانی نیست، ولی من با فوتبال بزرگ شدم و مطمئنا که در فوتبال می‌مانم. در حال حاضر دوره‌های مربیگری را می‌گذارنم. دوره B را در قطر گرفتم و دوره مربیگری A لایسنس را در ایران می‌گیرم. دو پیشنهاد هم برای مربیگری به من داده شده است، اما ترجیح می‌دهم که پله به پله پیش بروم.»

باید منتظر ماند و دید ورود رسمی دژاگه به عرصه مربیگری چگونه و از چه تیمی رقم خواهد خورد.

منبع: فرتاک نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک مربی سرشناس به فوتبال ایران اضافه شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک مربی سرشناس به فوتبال ایران اضافه شد"، کلیک کنید.