کپی چینی وانت مشهور آمریکایی

به گزارش اکسیبو، با توجه به این تصاویر، طراحی پیکاپ بی وای دی بسیار یادآور فورد F150 لایتنینگ و فورد رنجر است. بی وای دی برخلاف رقیب اصلی خود، تسلا که تصمیم گرفت با سایبرتراک قوانین طراحی را زیر پا بگذارد، برای ورود به دنیای پیکاپ ها طراحی بسیار معمولی تری را در نظر گرفته است.

بر اساس گزارش پدال، در این تصاویر می توانیم سپر جلوی پلاستیکی مشکی با صفحه محافظ نقره ای و چراغ هایی که به نظر می رسد از فروشگاه لوازم یدکی فورد خریده شده اند را ببینیم. این چراغ ها از بالا با یک نوار LED به هم متصل می شوند که در این تصاویر پوشانده شده است. محصول جدید بی وای دی در قسمت جانبی با دهانهٔ مربعی گلگیرها، ریل های سقف، آینه های بزرگ و پله رکاب ها، کاملاً نمای سنتی یک پیکاپ را دارد. بالای اتاق بار یک باربند اسپرت دیده می شود که بر جذابیت ظاهری خودرو می افزاید. با نگاه به قسمت عقب هم می توان چراغ های ساده و یک نوار LED را دید.

کپی چینی وانت مشهور آمریکایی

درحالی که طراحان بیرونی بی وای دی هنگام طراحی این پیکاپ به وضوح سراغ وب سایت فورد رفته اند، کابین هیچ شباهتی به پیکاپ های شرکت آمریکایی ندارد. در اینجا مقابل راننده یک صفحه آمپر دیجیتالی ساده قرار گرفته است که در کنار آن نمایشگر اطلاعاتی-سرگرمی بزرگی دیده می شود. علاوه بر این، غربیلک فرمان D شکل، کنسول مرکزی پهن با دو دستهٔ بزرگ، تعداد زیادی دکمه بزرگ، شیفتر بزرگ گیربکس، دو پد شارژر بی سیم و دریچه های تهویهٔ قرمزرنگ هم از دیگر ویژگی هایی است که در داخل پیکاپ بی وای دی دیده می شود. مقابل سرنشین جلو هم در جایی که معمولاً انتظار دیدن ایربگ را داریم، یک محفظهٔ اشیاء بزرگ به چشم می خورد.

پیکاپ بی وای دی در نسخه های تمام الکتریکی و پلاگین هیبریدی ساخته خواهد شد. انتظار می رود نسخهٔ پلاگین هیبریدی به دو موتور الکتریکی به همراه یک پیشرانهٔ 1.5 لیتری توربو مجهز باشد که مجموعاً 490 اسب بخار قدرت تولید می کنند.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کپی چینی وانت مشهور آمریکایی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کپی چینی وانت مشهور آمریکایی"، کلیک کنید.