کمک 4 میلیارد و 600 هزار تومانی خیرین در مدرسه سازی

کمک 4 میلیارد و 600 هزار تومانی خیرین در مدرسه سازی

معاون برنامه ریزی و مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: مجموع کمک های خیرین در امر مدرسه سازی بالغ بر 4 میلیارد و 600 هزار تومان است که در اسفند مجموع آن به 11 هزار میلیارد تومان رسید و به تفاهم نامه منجر شد و هم اکنون در دست اجراست.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، علیرضا راشکی، معاون برنامه ریزی و مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در خصوص جشنواره سال گذشته در نشست خبری که امروز بعد از ظهر برگزار شد، اظهار کر د: سال گذشته جشنواره را با رویکرد جلب مشارکت مردم در پروژه های نیمه تمام با شعار عدالت در فضای آموزشی آغاز کردیم.

راشکی با اشاره به توجه خیرین به امر مدرسه سازی، تصریح کرد: مجموع کمک های خیرین 1401، بالغ بر 4میلیارد و 600 هزار تومان بود که در اسفند مجموع آن به 11 هزار میلیارد تومان رسید و به تفاهم نامه منجر شد و هم اکنون در دست اجراست.

معاون برنامه ریزی و مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه خیرین پیشران مدرسه ایران قوی هستند، تصریح کرد: رویکرد خودمان را به سمت مشارکت خیرین در تکمیل پروژه ها و مدارس نیمه تمام سوق دهیم تا طعم عدالت را به مردم بچشانیم.

وی ادامه داد: رویکرد دیگری که قصد انجام آن را داریم، جذب مسیولیت اجتماعی و کمک به ساخت مدارس است.

راشکی اضافه کرد: استفاده از فناوری نوین و اقتصادی، احداث هنرستان های تخصصی متناسب با بنگاه های اقتصادی، معرفی به ساز مدرسه به عنوان یک رویداد فرهنگی برای مناسب سازی فضا و حضور دانش آموز اولیا در مشارکت همگانی برای بهسازی و نوسازی مدارس یکی از اقدامات فرهنگی در عرصه مردمی سازی خواهد بود.

معاون برنامه ریزی و مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور اضافه کرد: معرفی پروژه های خیرین به عنوان پروژه های پیشران از دیگر اهداف ما خواهد بود. اردیبهشت تا خرداد این جشنواره ها در 31 استان 450 شهرستان در حال انجام است و امیدواریم در این جشنواره ها حضور بهم رسانند تا آیندگان بدانند مردم ایران چگونه برای دانش آموزان خود دل می سوزانند.

راشکی با اشاره به اشاره به مشارکت مردمی، خاطرنشان کرد: 11 درصد پروژه ها در 1402 مردمی و 46 درصد مشارکتی بود تا تحولی در مشارکت مردم در عرصه مدرسه سازی ایجاد کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمک 4 میلیارد و 600 هزار تومانی خیرین در مدرسه سازی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمک 4 میلیارد و 600 هزار تومانی خیرین در مدرسه سازی"، کلیک کنید.