کشف محموله ۸۲ میلیارد ریالی دپو شده در اندیمشک – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

کشف محموله ۸۲ میلیارد ریالی دپو شده در اندیمشک - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، سردار حجت اله سفیدپوست ظهر امروز یکشنبه در گفت و گویی رسانه‌ای اظهار کرد: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، مأموران یگان فوریت‌های پلیس ۱۱۰ با همکاری عوامل ایستگاه ایست و بازرسی پل زال با رصد و اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی سوله ای بزرگ در یکی از مناطق حاشیه نشین شهرستان اندیمشک شدند که تبدیل به محل انتقال، نگهداری و دپو انواع کالای قاچاق شده بود.

وی عنوان کرد: مأموران پلیس پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از انبار، تعداد ۳۲۸ دستگاه انواع لوازم خانگی شامل (کولر دوتیکه، موتور برق، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، سرخکن و …) کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالای قاچاق مکشوفه را ۸۲ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار سفیدپوست گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده قضائی جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف محموله ۸۲ میلیارد ریالی دپو شده در اندیمشک – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف محموله ۸۲ میلیارد ریالی دپو شده در اندیمشک – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.