چهلم شهید امیر عبداللهیان روز پنجشنبه در شهرری برگزار می شود – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

چهلم شهید امیر عبداللهیان روز پنجشنبه در شهرری برگزار می شود - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر سه شنبه با بزرگداشت شهدای خدمت و سیدالشهدای خدمت آیت الله رئیسی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: مراسم چهلم شهید امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه شهید در شهرری برگزار خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم انقلابی در تشییع شهدای خدمت افزود: پس از گذشت چهل روز از شهادت این شهدای عزیز همچنان مردم انقلابی داغدار این شهدای خدمتگزار هستند لذا مردم عزیز با حضور در مراسم اربعین شهدا نسبت به آنان ادای احترام خواهند کرد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران خاطر نشان ساخت: مراسم اربعین شهید بزرگوار امیر عبداللهیان روز پنجشنبه ۷ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مراسم یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه شهید موسوی که در این آستان مبارک مدفون است نیز گرامی داشته خواهد شد.

محمودی گفت: همچنین مراسم چهلم شهدای خدمت روز پنجشنبه هفتم تیرماه ساعت ۱۷ در مصلای امام خمینی رحمت الله علیه تهران برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهلم شهید امیر عبداللهیان روز پنجشنبه در شهرری برگزار می شود – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهلم شهید امیر عبداللهیان روز پنجشنبه در شهرری برگزار می شود – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.