چرا در مرسدس بنز آب در دلتان تکان نمی خورد؟ / پیشرفته ترین سیستم تعلیق جهان

امیرمسعود عابدین: دوربین استریو که در بخش بالایی شیشه جلو نصب شده، وظیفه رصد و بررسی سطح جاده تا 15 متری را دارد. پس از بررسی، مطابق دست انداز، به سیستم تعلیق دستور داده می شود تا به چه مقدار، تعلیق نرم یا سفت شود.

فعال و غیر فعال بودن این آپشن، تفاوتی زمین تا آسمانی دارد! علاوه بر دوربین و سنسورها، واحد کنترل یا ECU، مخزن ذخیره، مکانیزم هیدرولیکی، فنر لول و کمک فنرها هم درگیر هستند. فرایند ایجاد این آپشن 5 سال زمان برده است.

یکی از تبلیغات مشهور مرسدس بنز درباره همین ویژگی است. در این تبلیغ، از مرغ و حرکت جالب سرش برای نشان دادن ثبات بدنه و برتری این سیستم تعلیق، استفاده کردند. مجیک بادی کنترل پیشرفته ترین سیستم تعلیق جهان به حساب می آید.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در اکسیبو مراجعه کنید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا در مرسدس بنز آب در دلتان تکان نمی خورد؟ / پیشرفته ترین سیستم تعلیق جهان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا در مرسدس بنز آب در دلتان تکان نمی خورد؟ / پیشرفته ترین سیستم تعلیق جهان"، کلیک کنید.