پیروانی: بعد از 40 سال اولین کارت قرمزم را گرفتم/ اخطار به بیرانوند سخت گیرانه بود+فیلم

پیروانی: بعد از 40 سال اولین کارت قرمزم را گرفتم اخطار به بیرانوند سخت گیرانه بود فیلم

مدیر تیم پرسپولیس گفت: حدود 40 سال است در فوتبال ایران هستم و اولین کارت قرمز خود را گرفتم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، افشین پیروانی پس از دیدار با تراکتور در خصوص اینکه به چه دلیل از سوی داور اخراج شد، اظهار کرد: فوتبال است و بد و باخت دارد. تیم ما خوب بازی کرد و حقش برد بود. نیمه اول هم موقعیت های زیادی داشتیم. من اعتراضی که دارم اول از همه باید بگویم حدود 40 سال است در فوتبال ایران هستم و اولین کارت قرمز خود را گرفتم. چه زمان بازیگری، چه مربیگری، چه سرمربی، چه مدیریت و امشب شب خاصی برای من است.

مدیر تیم پرسپولیس گفت: من هم اگر حرفی زدم خیلی محترمانه با داور صحبت کردم. بیرانوند با یک بار خوابیدن روی زمین حتی اگر هدفش گذراندن وقت هم باشد و بخواهد وقت تلف کند، اکثر تیم های روبه روی ما هم دروازه بان های آنها این حرکت را انجام می دهند. من فکر می کنم تصمیم داور یک مقدار سخت گیرانه بود. هر چند به تیم داوری بابت قضاوت خیلی خوبی که داشت خسته نباشید می گویم. ان شاءالله که دیگر اخراج نشوم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروانی: بعد از 40 سال اولین کارت قرمزم را گرفتم/ اخطار به بیرانوند سخت گیرانه بود+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروانی: بعد از 40 سال اولین کارت قرمزم را گرفتم/ اخطار به بیرانوند سخت گیرانه بود+فیلم"، کلیک کنید.