پیام تسلیت پاشینیان به پوتین

پیام تسلیت پاشینیان به پوتین

به گزارش اکسیبو از اکسیبو، «نیکول پاشینیان» نخست وزیر ارمنستان با ارسال پیامی وقوع حملات تروریستی یکشنبه شب به ۲ شهر جمهوری داغستان، منطقه عمدتا مسلمان‌نشین روسیه را به «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور این کشور تسلیت گفت.

چند فرد مسلح یکشنبه شب یک ایستگاه پلیس و چند مکان مذهبی شامل یک کنیسه و ۲ کلیسا را در ۲ شهر ماخاچ قلعه و دربند جمهوری داغستان روسیه هدف حمله قرار دادند که بیش از ۱۹ کشته بر جای گذاشت.

«سرگئی ملیکوف» فرماندار جمهوری خودمختار داغستان واقع در قفقاز روز دوشنبه در بیانیه‌ای از کشته شدن بیش از ۱۹ افسر پلیس و چندین غیرنظامی از جمله یک کشیش ارتدوکس در جریان این حمله خبر داد.

به نوشته خبرگزاری «ارمن پرس»، در پیام تسلیتی که نیکول پاشینیان برای پوتین فرستاد، آمده است: «من این اخبار تاسف‌برانگیز مربوط به حملات تروریستی وحشتناک در شهرهای دربند و ماخاچ‌قلعه را که منجر به مرگ غیرنظامیان بی‌گناه و ماموران پلیس شد، شنیده و شدیدا اندوهناک هستم. جمهوری ارمنستان به شدت این اقدام تروریستی را محکوم می‌کند و هرگونه تجلی خشونت را غیر قابل قبول می‌داند. من از جانب خودم و مردم ارمنستان مایل هستیم همبستگی و پشتیبانی خود را خطاب به خانواده‌ها و بستگان قربانیان اعلام کنم. من برای همه قربانیان آرزوی التیام عاجل دارم.»

۳۱۰۳۱۰

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت پاشینیان به پوتین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت پاشینیان به پوتین"، کلیک کنید.