پزشکی قانونی شهرستان مهدیشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

پزشکی قانونی شهرستان مهدیشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری اکسیبو استان سمنان ،حجت الاسلام والمسلمین اکبری تصریح کرد: مردم عزیز کشور شایسته بهترین خدمت ها با کمترین هزینه هستند و بایستی برترین خدمات رسانی به آنان صورت پذیرد.

وی با اشاره به ماموریت های قو قضاییه در سال های اخیر، به ویژه دوره تحول و تعالی برای ارایه خدمت به مردم در ابعاد مختلف افزود: ریاست قوه قضاییه تاکید دارند، خدمات رسانی تمامی بخش های دستگاه قضا به نحوه شایسته که زیبنده مردم است انجام و استقرار پزشکی قانونی مهدیشهر در همین راستا است.

رییس کل دادگستری استان سمنان با اشاره به برخی از وظایف پزشکی قانونی تصریح کرد: استعلام های قضایی در مورد موضوعات مبتلا به این سازمان باید به صورت کارشناسی به مقامات قضایی و به موقع ارایه شود تا رسیدگی قضایی به بهترین نحو ممکن انجام شود.

وی با اشاره به برخی از ویژگی های کارشناسان پزشکی قانونی افزود: ایمان، تعهد، امانت دار بودن و همچنین تخصص، تجربه و عالم بودن لازمه اظهار نظرهای مسیولان پزشکی قانونی است.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با اشاره به پرتردد بودن محورهای مواصلاتی استان سمنان که بعضاً تصادف درآن رخ می دهد، عنوان کرد: مسیولان پزشکی قانونی استان بایستی دقت مضاعفی را داشته باشند و با کارشناسی های متقن دستگاه قضایی استان را در اجرای هرچه بهتر عدالت یاری کنند و با این اقدام از سودجویی های احتمالی جلوگیری شود.

در این آیین ایمه جمعه مهدیشهر، شهمیرزاد، درجزین، معاونین قضایی دادگستری، دادستان مرکز استان، مدیرکل پزشکی قانونی استان و مسیولان قضایی و اجرایی شهرستان مهدیشهر حضور داشتند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پزشکی قانونی شهرستان مهدیشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پزشکی قانونی شهرستان مهدیشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت"، کلیک کنید.