پاکستان: اعتقاد راسخ به توانمندی ایران در بررسی سانحه سقوط بالگرد داریم

پاکستان: اعتقاد راسخ به توانمندی ایران در بررسی سانحه سقوط بالگرد داریم

به گزارش اکسیبو، ممتاز زهرا سخنگوی وزارت امور خارجه این کشور امروز در نشست خبری هفتگی خود در اسلام آباد گفت: نخست وزیر پاکستان برای تسلیت شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و سایر همراهان آنان به تهران سفر کرد.

وی افزود: شهباز شریف در دیدار با حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر عالی ایران و محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری همدردی و همبستگی دولت و مردم پاکستان با برادران و خواهران ایرانی را ابلاغ کرد.

سخنگوی وزارت خارجه پاکستان در پاسخ به پرسشی درخصوص حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور ایران گفت: ما اعتقاد قوی به توانمندی و قدرت ایران در انجام تحقیقات و بررسی جوانب این سانحه دلخراش داریم.

وی در عین حال افزود: پاکستان آماده هرگونه حمایت و همکاری با کشور دوست ایران در خصوص تحقیقات این سانحه در صورت نیاز و درخواست طرف ایرانی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در ادامه از تصمیم 3 کشور اروپایی (اسپانیا، نروژ و ایرلند) برای به رسمیت شناخت کشور فلسطین استقبال کرد و افزود: زمان برای پذیرش فلسطین به عنوان عضو دایم سازمان ملل فرا رسیده و شورای امنیت باید برای رفع موانع در حصول این هدف دیرینه نقش آفرینی نماید.

وی اعلام کرد که وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان برای سفر رسمی به پاکستان روز چهارشنبه هفته آینده (29 می) به اسلام آباد خواهد آمد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاکستان: اعتقاد راسخ به توانمندی ایران در بررسی سانحه سقوط بالگرد داریم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاکستان: اعتقاد راسخ به توانمندی ایران در بررسی سانحه سقوط بالگرد داریم"، کلیک کنید.