«پاری سن ژرمن» در جهنم «وستفالی» گرفتار شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

«پاری سن ژرمن» در جهنم «وستفالی» گرفتار شد - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شامگاه چهارشنبه پیگیری شد و تیم فوتبال دورتموند آلمان از ساعت 22:30 در ورزشگاه «وستفالی» میزبان پاری سن ژرمن بود که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود زردپوشان دورتموند خاتمه یافت.

در این دیدار تیم دورتموند موفق شد در دقیقه 36 توسط «نیکلاس فولکروگ» به گل برسد و همین نتیجه تا انتهای کار باقی ماند و پاریسی ها با وجود بهره گیری از ستاره هایی مانند «کیلیان امباپه»، «عثمان دمبله» و «اشرف حکیمی» نتوانست تغییری در نتیجه ایجاد کند تا این تیم فرانسوی دست خالی از آلمان برگردد و چشم به بازی برگشت داشته باشد.

در دیگر دیدار این مرحله شامگاه چهارشنبه تیم های بایرن مونیخ و ریال مادرید به مصاف هم رفته بودند که این دیدار با تساوی 2 به 2 به پایان رسیده بود. دیدار برگشت این مسابقات روزهای 18 و 19 اردیبهشت برگزار خواهد شد تا تکلیف فینالیست های لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«پاری سن ژرمن» در جهنم «وستفالی» گرفتار شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«پاری سن ژرمن» در جهنم «وستفالی» گرفتار شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.