پابند الکترونیکی در بازدارندگی موثر است

پابند الکترونیکی در بازدارندگی موثر است

اکسیبو/فارس رییس قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا بیان اینکه در جهت سلب تحرک مجرمان پابند الکترونیکی کار پیشگیرانه دارد، گفت: پابند الکترونیکی در بازدارندگی موثر است و باعث کاهش سرقت نیز می شود.

سردار محمدعلی نوری نژاد امروز، 18 اردیبهشت ماه در جمع فرماندهان و روسای پلیس های تخصصی استان فارس در شیراز با تصریح اینکه حفظ صحنه جرم و کشف آن یکی از موثرترین موارد در کشف وقوع است، گفت: در وقوع سرقت ها معتادان نقش زیادی دارند که پلیس باید همانند گذشته آنان را جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد معرفی کنند.

وی با بیان اینکه اصلی ترین عامل برای موفقیت در ماموریت ها، اشراف اطلاعاتی است، افزود: امیدوارم وقوع سرقت سیر نزولی طی کند ولی در صورت وقوع پدیده نابهنجار سرقت، ما باید با قاطعیت در صحنه حاضر شویم و نسبت به دستگیری فرد مجرم سریعا اقدام کنیم و به نتیجه مطلوب برسیم.

رییس قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا با تاکید بر اینکه باید در زمینه مبارزه با سرقت از ظرفیت دیگر سازمان ها نیز استفاده کنیم، تصریح کرد: روند رو به رشد کشفیات در کل کشور محسوس است که جای تقدیر دارد.

نوری نژاد در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از حضور مقتدرانه کارکنان فراجا در ماموریت های مختلف، بیان کرد: امنیت در سایه اقتدار پلیس در جامعه به وجود می آید و زمانی محقق می شود که رضایت کامل شهروندان را در پی داشته باشد.

پایان خبر اکسیبو  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پابند الکترونیکی در بازدارندگی موثر است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پابند الکترونیکی در بازدارندگی موثر است"، کلیک کنید.