وکیل تتلو: امیر تتلو نذر کرده بعد از آزادی پای پیاده به کربلا برود

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، مجید نقشی وکیل امیرحسین مقصولو در اینستاگرام نوشت: روز ملاقات تتلو
سلام؛ بر خلاف رویه، پنج شنبه روز ملاقات بود به همراه مادر امیر به دیدار او رفتم خداروشکر حالش خوب بود
دیدار ما باید با دستور قضایی باشد قضات محترم همکاری لازمه را انجام میدهند، هفته گذشته شایعه ای فراگیر شده بود که از همین تریبون اعلام میکنم افرادی که شایعه زرد انتشار میدهند خود را جای خانواده زندانی قراردهند آن وقت میفهمن که چه بلایی بر سر خانواده زندانی در آن چند ساعت می آید و ضمنا قابل پیگیری قضایی هم هست تکرار نکنید چون دفعه بعد شکایت خواهیم کرد المیرا امروز درخواست جالبی داشت اعلام کرد نگذر کرده ام با رفع مشکلات انشالله بعد از آزادی پای
پیاده به کربلا بروم با توجه به توبه قلبی و واقعی او امیدوارم این خواسته ایشان اجابت و با مرخصی ایشان موافقت کرده کما کان اخبار واقعی را از مجاری معتبر (قوه قضاییه و وکلا) دنبال کنید.
در پناه حق
مجید نقشی

وکیل تتلو: امیر تتلو نذر کرده بعد از آزادی پای پیاده به کربلا برود

۵۷۵۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وکیل تتلو: امیر تتلو نذر کرده بعد از آزادی پای پیاده به کربلا برود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وکیل تتلو: امیر تتلو نذر کرده بعد از آزادی پای پیاده به کربلا برود"، کلیک کنید.