وحدت رسانه ها علی رغم وجود اختلاف سلیقه/افزایش عضویت خبرنگاران در صندوق هنر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار رییس جمهور با مدیران مسیول رسانه ها، گفت: در جامعه رسانه ای در موضوعات اصلی و مهم بین بخش های مختلفِ این جامعه متنوع، وحدت و همبستگی بالایی را شاهد هستیم.

به گزارش اکسیبو، محمدمهدی اسماعیلی با تاکید بر این نکته افزود: در طول ماه های اخیر در موضوع غزه، همه اهالی رسانه در جلسات متعدد و در تولید محتوا با قوت فعالیت کردند.

او درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: با وجود اختلاف سلیقه هایی که طبیعی هم هست، در اصلِ انتخابات، همه رسانه ها متفق بودند چرا که برای منافع ملی همه باید دست به دست هم دهند.

وزیر فرهنگ ادامه داد: در جلسه باشکوهی که در انتخابات تالار وحدت برگزار شد، اصحاب رسانه حاضر شدند و یک همبستگی بالای ملی را به نمایش گذاشتند.

او افزود: از طرفی امسال بعد از چندسال وقفه، نمایشگاه رسانه های ایران را در آستانه انتخابات برگزار کردیم که فوق العاده مهم بود و فضای پرنشاطی را بین اهالی رسانه ایجاد کرد.

وزیر فرهنگ ادامه داد: توجه دولت و اهتمام و دستور رییس جمهور برای حمایت از جریان رسانه ای مورد تاکید بود و به رغم همه مشکلات تلاش کردیم که بتوانیم بخشی از این مشکلات را حل کنیم.

اسماعیلی ادامه داد: مجموعه صندوق اعتباری هنر برنامه های پشتیبانی بسیاری دارد و این صندوق متعلق به رسانه هم است. حدود 200 درصد رشد خبرنگاران عضو را در این صندوق داشتیم و برنامه های حمایتی در حوزه مسکن را از تابستان گذشته شروع کردیم. امیدواریم این اقدام بخش مهمی از توقع روزنامه نگاران و اصحاب رسانه را برآورده کند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، او در پایان، گفت: امیدواریم دولت با اهتمام و مدیریت شخص رییس جمهور بتواند در همین دوره چهارساله دولت سیزدهم بخش عمده ای از مسایل به جا مانده و مشکلات را حل وفصل کند.

وحدت رسانه ها علی رغم وجود اختلاف سلیقه/افزایش عضویت خبرنگاران در صندوق هنر

وحدت رسانه ها علی رغم وجود اختلاف سلیقه/افزایش عضویت خبرنگاران در صندوق هنر

وحدت رسانه ها علی رغم وجود اختلاف سلیقه/افزایش عضویت خبرنگاران در صندوق هنر

در این جلسه علی بهادری جهرمی – سخنگوی دولت، سپهر خلجی – رییس شورای اطلاع رسانی دولت، غلامحسین اسماعیلی، فرشاد مهدی پور – معاون امور رسانه ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی – مدیرمسیول موسسه اطلاعات، حسین شریعتمداری-  مدیرمسیول روزنامه کیهان، محمدمهدی خیرجو – مدیرعامل خبرگزاری داشنجویان ایران (اکسیبو) و جمع دیگری از مدیران رسانه های مکتوب و الکترونیک حضور داشتند.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وحدت رسانه ها علی رغم وجود اختلاف سلیقه/افزایش عضویت خبرنگاران در صندوق هنر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وحدت رسانه ها علی رغم وجود اختلاف سلیقه/افزایش عضویت خبرنگاران در صندوق هنر"، کلیک کنید.