واکنش تند به اینتری شدن طارمی؛ او تمام احترامش را از دست داده است

واکنش تند به اینتری شدن طارمی؛ او تمام احترامش را از دست داده است

آفتاب نیوز :

مهدی طارمی در حالی شب گذشته در دیدار آروکا و پورتو روی نیمکت نشست که قرار است امروز قبل از اینکه بازیکن اینتر شود آزمایشات پزشکی را انجام خواهد داد.

خبر پیوستن طارمی به اینتر هواداران پورتو را شوکه کرد و آن ها به صفحه اینستاگرام باشگاه هجوم بردند و نوشتند «طارمی را بیرون کنید»، یا «طارمی حتی نباید روی نیمکت بنشیند»، «تو نمی خواهی تمدید کنی و پشت سر ما معامله کردی»، «او تمام احترامی که داشت را از دست داد» و …

طارمی امروز به ایتالیا پرواز می کند تا بعد از انجام آزمایش های پزشکی به صورت رسمی به عنوان بازیکن اینتر معرفی شود. قرارداد طارمی با اینتر 1 2 ساله خواهد بود و طبق ادعای رسانه ها سالیانه 3 میلیون یورو در تیم جدیدش حقوق دریافت خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش تند به اینتری شدن طارمی؛ او تمام احترامش را از دست داده است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش تند به اینتری شدن طارمی؛ او تمام احترامش را از دست داده است"، کلیک کنید.