هیچ گاه جنایت های اسراییل را فراموش نمی کنیم

هیچ گاه جنایت های اسراییل را فراموش نمی کنیم

مفتی اعظم منطقه اورال روسیه با اشاره به اینکه جنایت های اسراییل را فراموش نخواهیم کرد، ابراز امیدواری کرد مساله فلسطین به زودی حل شود.

به گزارش اکسیبو، فوزی سیدو مفتی اعظم منطقه اورال روسیه طی سخنانی در همایش بین المللی «امام خمینی (ره)، فلسطین و بیداری اسلامی» گفت: من افتخار می کنم که نماینده روسیه هستم و اعلام می کنم که عملیات وعده صادق و شلیک موشک های ایران برای مردم خوشحالی ساخت.

وی همچنین یادآور شد: افتخار می کنم که طرفدار فلسطین هستم و از کسانی حمایت می کنم که با ریشه های صهیونیستی مبارزه می کنند.

مفتی اعظم منطقه اورال روسیه خاطرنشان کرد: ما هیچ گاه جنایت های اسراییل را فراموش نخواهیم کرد و جلسه امروز نشان دهنده قدرت فلسطین است.

وی افزود: اتحاد بین ایران و روسیه اتحاد برندگان است و کمک کننده آزادی قدس خواهد بود.

فوزی سیدو در پایان ابراز امیدواری کرد که اختلافات جهان اسلام حل و روزی مشکل فلسطین حل شود.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیچ گاه جنایت های اسراییل را فراموش نمی کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیچ گاه جنایت های اسراییل را فراموش نمی کنیم"، کلیک کنید.