هشدار بارش‌های شدید طی امروز در این مناطق کشور

هشدار بارش‌های شدید طی امروز در این مناطق کشور

به گزارش اکسیبو از کانال چند ثانیه، برای امروز، ۶ تیر ماه، با فعالیت موج بارشی قدرتمندی در استان های شمال غربی و شمالی کشور همراه خواهیم بود که در برخی نقاط بارش های سنگینی را به همراه خواهد داشت.

استان های اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، گیلان و برخی نقاط مازندران شاهد بارش های سنگینی خواهند بود که در برخی نقاط قابل توجه بودن و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها را به همراه خواهد داشت.

علاوه بر این استان ها، در برخی نقاط استان های مجاور این استان ها نیز شاهد بارش های شدیدی خواهیم بود که احتمال بارش های تندری و لحظه ای را در این مناطق نیز به همراه خواهد داشت.

۴٧۴٧

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار بارش‌های شدید طی امروز در این مناطق کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار بارش‌های شدید طی امروز در این مناطق کشور"، کلیک کنید.