هاشمی: سیاستمان برگزاری اردو تیم های ورزشی در داخل کشور است

در حاشیه جلسه هییت دولت؛

هاشمی: سیاستمان برگزاری اردو تیم های ورزشی در داخل کشور است

وزیر ورزش و جوانان گفت: در شورای برون مرزی که مجوز اعزام های تیم ها در آنجا صادر می شود، سیاستمان این است که تا حد امکان اردوهای تیم های فوتبال دولتی در داخل برگزار شود.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو؛ کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شورای برون مرزی که مجوز اعزام های تیم ها در آنجا صادر می شود، سیاستمان این است که تا حد امکان اردو های تیم های فوتبال دولتی در داخل برگزار شود.

وی افزود: این سیاست برای همه رشته های ورزشی صادق است، مگر اینکه کشور دیگری از تیم های ما دعوت به عمل بیاورد و شرایط اردو را برای ما فراهم کند.

هاشمی ادامه داد: در اینصورت با حداقل هزینه تیم های ما می توانند در کشور میزبان اردوی خود را برگزار کنند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: همچنین در صورتی که در داخل کشور شرایط برگزاری اردو وجود نداشته باشد، که در این صورت تیم ها می توانند در خارج کشور اردو برگزار کنند، اما تقریباً در همه رشته ها می توانیم در داخل کشور اردو برگزار کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاشمی: سیاستمان برگزاری اردو تیم های ورزشی در داخل کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاشمی: سیاستمان برگزاری اردو تیم های ورزشی در داخل کشور است"، کلیک کنید.