نقد و بررسی کتاب «جلال ناخوانده»

این کتاب که توسط دکتر غلامرضا خاکی تدوین و توسط انتشارات همرخ منتشر شده، به بررسی تخصصی دو اثر مهم آل احمد، یعنی «غربزدگی» و «در خدمت و خیانت روشنفکران» پرداخته و وجوه ناخوانده از این دو اثر را معرفی کرده و مورد تحلیل قرار داده است.

این همایش در ساعت 5 بعد از ظهر روز دوشنبه 7 اسفند 1402 در سالن حافظ خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در تهران- خیابان نجاتاللهی (ویلا)- نبش خیابان ورشو برگزار میشود و سخنرانان آن هم به ترتیب الفبای نام خانوادگی عبارتند از: بهرام پروین گنابادی- غلامرضا خاکی- محمدحسین دانایی- نعمتالله فاضلی و مقصود فراستخواه، با مدیریت حیدر زندی، دبیر علمی نشست.

نقد و بررسی کتاب «جلال ناخوانده»

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقد و بررسی کتاب «جلال ناخوانده»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقد و بررسی کتاب «جلال ناخوانده»"، کلیک کنید.