نفرات راه یافته به نیمه نهایی پنج وزن دوم مشخص شد

نفرات راه یافته به نیمه نهایی پنج وزن دوم مشخص شد

اکسیبو/زنجان نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی پنج وزن دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در زنجان دقایقی پیش مشخص شد.

با برگزاری دیدارهای پنج وزن دوم چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در زنجان، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی این مسابقات که از صبح امروز (جمعه 11 خردادماه) در سالن شش هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان پیگیری می شود، مشخص شد.

با توجه به رقابت های صبح امروز، در وزن 61 کیلوگرم رضا مومنی با احمد محمدنژاد جوان کشتی خواهد گرفت و یاسین رضایی به مصاف علی قلی زادگان خواهد رفت. در وزن 70 کیلوگرم گیورگ میخیان از ارمنستان با کیان محمودجانلو رو در رو می شود . سینا خلیلی حریف محمد حیدری خواهد شد.

کشتی اول وزن 79 کیلوگرم بین میلاد احمدی و فریبرز بابایی خواهد بود و دومین کشتی این وزن نیز بین دانیال دانشمند و علیرضا کریمی انجام می شود. در وزن 92 کیلوگرم علی امیری با محمدمبین عظیمی کشتی می گیرد و عرفان عباسی نیز در برابر امیر عزیزپور خواهد ایستاد و سرانجام در وزن 125 کیلوگرم مصطفی طغانی حریف محمد علی تبار خواهد بود و امیرعلی پولادی با مرتضی جان محمدی کشتی خواهد گرفت.

در دومین روز از چهل و چهارمین دوره مسابقات بین المللی جام جهان پهلوان تختی در زنجان مهمانان ویژه ای از فدراسیون از جمله دبیر فدراسیون و رییس مسابقات لیگ به همراه سرمربی تیم ملی بزرگسالان حضور دارند.

گفتنی است، این مسابقات عصر امروز با شناخت نفرات برتر پنج وزن دوم به کار خود پایان می دهد.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نفرات راه یافته به نیمه نهایی پنج وزن دوم مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نفرات راه یافته به نیمه نهایی پنج وزن دوم مشخص شد"، کلیک کنید.