نتانیاهو بعد از تماس با بایدن: دیکته های بین المللی درباره صلح با فلسطینی ها را رد می کنیم

نتانیاهو بعد از تماس با بایدن: دیکته های بین المللی درباره صلح با فلسطینی ها را رد می کنیم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که تل آویو قاطعانه دیکته ها و دستورات بین المللی در مورد دستیابی به حل و فصل دایمی با فلسطینیان را رد می کند.

به گزارش اکسیبو، این اظهارات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از تماسی که وی با جو بایدن، رییس جمهور آمریکا داشت، بیان شد.

نتانیاهو در حساب کاربری خود در پلتفرم «X» نوشت: در جلسه کابینه موضع خود را درباره صحبت های اخیر درباره تحمیل کشور فلسطین به اسراییل توضیح دادم.

وی افزود: موضع من در 2 جمله خلاصه می شود: 1. اسراییل به طور قاطع دیکته های بین المللی در مورد حل و فصل دایمی با فلسطینی ها را رد می کند. چنین توافقی صرفا از طریق مذاکره مستقیم بدون پیش شرط میان 2 طرف، امکان پذیر است. 2. اسراییل به مخالفت خود با به رسمیت شناختن یکجانبه کشور فلسطین ادامه خواهد داد. چنین به رسمیت شناختنی در پی عملیات هفت اکتبر پاداش بزرگی به «تروریسم بی سابقه خواهد داد» و از هرگونه حل و فصل صلح در آینده جلوگیری می کند.

روز پنجشنبه دفتر بنیامین نتانیاهو هرگونه بحث در مورد تشکیل کشور فلسطینی را رد کرد و اولویت را در مرحله فعلی «پیروزی بر حماس» دانست.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو بعد از تماس با بایدن: دیکته های بین المللی درباره صلح با فلسطینی ها را رد می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو بعد از تماس با بایدن: دیکته های بین المللی درباره صلح با فلسطینی ها را رد می کنیم"، کلیک کنید.