مورایس: پرسپولیس قهرمان نشود، چیزی از دست می دهد نه ما

مورایس: پرسپولیس قهرمان نشود، چیزی از دست می دهد نه ما

به گزارش خبرگزاری اکسیبو؛ ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان گفت: تیم مس خوب فوتبال بازی می کند، تیم رقابتی است و فردا شاهد یک بازی خوب در لیگ فوتبال ایران خواهیم بود.

وی ادامه داد: فردا یک دوست خوب، محرم نویدکیا را ملاقات می کنم و باعث افتخار است، بازیکنان سابقی که در تیم خودم بوده اند را ملاقات می کنم و لحظات خوبی خواهد بود، باعث افتخار من است و فوتبال همین است.

مورایس عنوان کرد: در فوتبال به عنوان یک زندگی همیشه 2 بار افراد را ملاقات می کنید، این دلیلی است که بار اول باید خوبی، مهربانی و خوشی خودمان را نشان دهیم، اگر فرصت باشد، در بار دوم این موقعیت را داشته باشد.

سرمربی سپاهان در مورد وضعیت مصدومیت میلاد زکی پور اظهار داشت: زکی پور در این بازی نیست و نمی دانم در بازی بعدی نیز باشد یا خیر. او جراحی کوچکی روی بینی انجام داده است، آرزوی سلامتی برای بازیکن خوبی که به وی نیاز داریم، دارم و امیدوارم خیلی زود به تیم برگردد.

مورایس در مورد رفتار سپاهان در قبال نویدکیا گفت: نویدکیا بازیکن و مربی این تیم بوده و عملکرد خوبی در مس داشته است. این اتفاقات معمولا می افتد و خوشحال می شوم که مردم مربیان را به یاد دارند، به خواسته خودشان یک مربی را می خواهند و اگر قرار باشد در آینده کسی جای من باشد، کسی که باکیفیت باشد، شانس دوم برای ارایه عملکرد داشته باشد، کمک هم می کنم و خوشحال می شوم بعد از من نویدکیا باشد،دنیا سرشار از موقعیت هاست و هرلحظه می توانیم از موقعیت جدید استفاده کنیم و جای نگرانی نیست.

وی در مورد عملکرد سپاهان یادآور شد: فوتبال بازی می کنیم و تمرکز برای بردن است، چیزی را از دست نداده ایم، پرسپولیس سال گذشته قهرمان شده و اگر امسال قهرمان نشود، آنها هستند که از دست داده اند، ما برای به دست آوردن چیزی می جنگیم.

مورایس گفت: نمی شود گفت سپاهان باخته یا از دست داده است، سپاهان در 9 سال قبل قهرمان نشده است، تمام تلاشمان را برای بردن می کنیم، با توجه به عملکرد خودمان و سایر تیم ها در جایگاهی قرار می گیریم.

وی تاکید کرد؛ در جام حذفی همه می خواهند برنده باشند، سپاهان جام حذفی را از دست نداده و پرسپولیس از دست داده است، 8 تیم رقابت می کنند به مرحله بعدی برسند و پیش بینی نمی توانم بکنم، تمرکزم روی بازی با مس رفسنجان است، اگر زنده باشم بازی بعدی با ملوان خواهد بود، البته می خواهم برنده این جام باشم.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مورایس: پرسپولیس قهرمان نشود، چیزی از دست می دهد نه ما" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مورایس: پرسپولیس قهرمان نشود، چیزی از دست می دهد نه ما"، کلیک کنید.