مهاجم نساجی عازم امارات می شود/ مذاکره نهایی آزادی با العروبه – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

مهاجم نساجی عازم امارات می شود/ مذاکره نهایی آزادی با العروبه - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، تیم فوتبال نساجی فصل گذشته توانست در هفته‌های پایانی بقای خود را در لیگ برتر قطعی کند و یکی از بازیکنانی که توانست با پیراهن این تیم بدرخشند، محمدرضا آزادی بود که در مجموع ۲۷ بازی توانست ۷ بار دروازه حریفان را باز کند.

او در لیگ قهرمانان آسیا هم عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشت و در ۶ بازی موفق شد ۴ گل به ثمر برساند. آزادی پس از اتمام مسابقات لیگ برتر با پیشنهادات داخلی و خارجی رو به رو شد و با توجه به اینکه با باشگاه نساجی قرارداد دارد، برای مذاکره نهایی با باشگاه العروبه که به لیگ حرفه‌ای امارات صعود کرده قرار است راهی دبی شود تا مذاکرات نهایی را با مدیران این باشگاه انجام دهد.

باشگاه العروبه اگر راضی به پرداخت مبلغ کل رضایت نامه آزادی نشود، او را به صورت قرضی در اختیار خواهد گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهاجم نساجی عازم امارات می شود/ مذاکره نهایی آزادی با العروبه – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهاجم نساجی عازم امارات می شود/ مذاکره نهایی آزادی با العروبه – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.