منصوری: متواضعانه از زحمات قالیباف، زاکانی و قاضی‌زاده و هوادارانشان تشکر می‌کنیم

منصوری: متواضعانه از زحمات قالیباف، زاکانی و قاضی‌زاده و هوادارانشان تشکر می‌کنیم

رئیس ستاد سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری نوشت: صمیمانه، متواضعانه و خاضعانه از زحمات برادران عزیزم آقایان قالیباف، زاکانی، قاضی‌زاده و همه‌ی ستادها و هوادارانشان که در این انتخابات برای اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی، تلاش مجاهدانه کردند، قدردانی می‌نمایم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، محسن منصوری، رئیس ستاد سعید جلیلی با انتشار پستی در فضای مجازی نوشت: صمیمانه، متواضعانه و خاضعانه از زحمات برادران عزیزم آقایان قالیباف، زاکانی، قاضی‌زاده و همه‌ی ستادها و هوادارانشان که در این انتخابات برای اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی، تلاش مجاهدانه کردند، قدردانی می‌نمایم.

وی افزود: فصل پیش رو، موسم همدلی است. «تا دولت کریمه، یک یاحسین دیگر»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منصوری: متواضعانه از زحمات قالیباف، زاکانی و قاضی‌زاده و هوادارانشان تشکر می‌کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منصوری: متواضعانه از زحمات قالیباف، زاکانی و قاضی‌زاده و هوادارانشان تشکر می‌کنیم"، کلیک کنید.