مقصد احتمالی گل محمدی؛ تیم بحران زده لیگ در انتظار یحیی

مقصد احتمالی گل محمدی؛ تیم بحران زده لیگ در انتظار یحیی

به گزارش خبرگزاری اکسیبو؛ بعد از شکست فولاد خوزستان مقابل چادرملو اردکان در اولین بازی جام حذفی و از دست رفتن یک تورنمنت برای قرمزپوشان اهوازی سبب شده تا انتقادهای زیادی به عملکرد ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی این تیم مطرح شود. در چنین شرایطی بیانیه ای که مارتینز شب گذشته علیه مدیریت این باشگاه صادر کرد هم ماجرا را پیچیده کرده و بحث قطع همکاری با این مربی اسپانیایی بیش از همیشه در فضای مجازی و رسانه ای مطرح شده است.

به گزارش ورزش سه، در چنین فضایی باشگاه فولاد هنوز واکنشی به بیانیه جنجالی مارتینز و صحبت های او نداشته است؛ البته روز گذشته و قبل از بیانیه مارتینز، سخنگوی باشگاه فولاد در مصاحبه ای اعلام کرد که مدیریت از عملکرد سرمربی اسپانیایی راضی نیست و در حال تصمیم گیری درباره وضعیت مارتینز هستند.

موضوع جدیدی که در این حال و هوا پیش آمده و دهان به دهان می چرخد، شایعه حضور یحیی گل محمدی سرمربی پیشین پرسپولیس روی نیمکت فولاد است. اگرچه فولادی ها هنوز رسما حرفی از قطع همکاری با مارتینز بر زبان نیاورده اند، اما شایعه بازگشت یحیی به فوتبال به عنوان سرمربی جدید فولاد و جایگزین مارتینز هر لحظه جدی تر به نظر می رسد.

افتخارات و تجربه بالای گل محمدی باعث شده تا تعداد زیادی هواداران فولاد در فضای مجازی خواهان استخدام این سرمربی محبوب شوند و این درخواست را با انتشار مطالبی در صفحات هواداری از مدیریت باشگاه مطرح کرده اند.

اظهارات روز گذشته سخنگوی باشگاه فولاد مبنی بر اینکه در صورت قطع همکاری با مارتینز سرمربی بعدی این تیم سطحی متفاوت از همه مربیان شاغل در لیگ خواهد داشت هم به شایعات موجود درباره حضور یحیی گل محمدی در اهواز دامن زد؛ هرچند که او نامی از مربی ای بر زبان نیاورد و حتی شایعات مطرح شده درباره حضور برخی گزینه ها در ذهن مدیریت باشگاه را نیز تکذیب کرد.

شایعه حضور یحیی گل محمدی در اهواز از این نظر قابل تامل به نظر می رسد که این سرمربی بعد از جدایی از پرسپولیس به یکی دو پیشنهاد موجود جواب رد داد و اینطور به نظر می رسد که او می خواهد فعلا به استراحت بپردازد. هرچند که طرفداران او اعتقاد دارند سابقه حضور گل محمدی در فولاد به عنوان بازیکن و دوران خوبی که در این باشگاه داشته می تواند دلیلی برای متقاعد شدنش باشد. ضمن اینکه بازگرداندن فولاد خوزستان با سابقه دو قهرمانی در لیگ برتر و افتخارات و امکاناتی که دارد به دوران طلایی هم می تواند انگیزه ای برای بازگشت گل محمدی به فوتبال در اهواز باشد.

با همه این تفاسیر باید ابتدا منتظر تعیین تکلیف ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی از سوی مدیران فولاد باشیم. قطعا فولادی ها تا زمانی که درباره مارتینز تصمیم گیری نکنند، بحثی درباره سرمربی جدید نخواهند داشت و به عبارت تا زمانی که وضعیت مارتینز روی نیمکت فولاد مشخص نشود، نمی شود به شایعات موجود درباره حضور گل محمدی یا هر سرمربی دیگری در اهواز رنگ واقعیت بخشید.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقصد احتمالی گل محمدی؛ تیم بحران زده لیگ در انتظار یحیی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقصد احتمالی گل محمدی؛ تیم بحران زده لیگ در انتظار یحیی"، کلیک کنید.