مسافران بخوانند/ آخرین وضعیت بازگشایی جاده چالوس

مسافران بخوانند/ آخرین وضعیت بازگشایی جاده چالوس

به گزارش اکسیبو ،غلام عباس بهرامی‌نیا مدیرکل عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری با بیان اینکه بارش‌های اخیر موجب انسداد در محور چالوس شده بود، گفت: با صدور هشدارهای نارنجی هواشناسی در پی بارش‌های رگباری شاهد ریزش کوه و سیلابی شدن مسیر جاده چالوس بودیم.

اکسیبو در خبری نوشت:مدیرکل عملیات راهداری، ماشین آلات و مدیریت بحران سازمان راهداری در ادامه تاکید کرد: به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی جانی، مالی و… به مردم با تأیید پلیس راهور بنا شد از روز گذشته (سه شنبه، ۲۹ خردادماه) تا اطلاع ثانوی این محور مسدود شود.

وی گفت: با توجه به اینکه هم‌اکنون در فصل گرما هستیم حتی اگر مقدار بارش‌ها اندک باشد، جاده‌های چالوس مستعد سیل و آب‌گرفتی هستند. البته جمعه هفته گذشته نیز با وقوع سیل به ۱۵ دستگاه خودرو خسارت جدی وارد شد به همین برای پیشگیری از موارد احتمالی در پی هشدار نارنجی هواشناسی تا زمانی که شرایط جوی نرمال اعلام شود، این محور مسدود شد.

بهرامی نیا تاکید کرد: با توجه به بازگشت شرایط جوی به حالت عادی، هم اکنون این محور بازگشایی شده است.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسافران بخوانند/ آخرین وضعیت بازگشایی جاده چالوس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسافران بخوانند/ آخرین وضعیت بازگشایی جاده چالوس"، کلیک کنید.