مرد مغازه دار کارگر خود را با چاقو کشت/ متهم به قتل می گوید مقتول مدتی پیش به خواهر او تجاوز کرده

مرد مغازه دار کارگر خود را با چاقو کشت/ متهم به قتل می گوید مقتول مدتی پیش به خواهر او تجاوز کرده

به گزارش اکسیبو، با انجام تحقیقات میدانی، عامل جنایت دستگیر شد. او جوان 34ساله ای به نام سعید و صاحب مغازه سوپرمارکت بود و مقتول نیز در آنجا کارگری می کرد.

به نوشته همشهری، سعید درباره درگیری گفت: مقتول 2 سالی می شد که در مغازه من کار می کرد. در این 2 سال توانسته بود اعتماد مرا به خودش جلب کند اما چند روز پیش متوجه شدم که او دست به اقدام شیطانی زده است. متهم ادامه داد: بنیامین به خانه ما رفته بود تا وسیله ای ببرد. او وقتی متوجه شده بود خواهرم در خانه تنهاست به سمتش هجوم برده و با تهدید، او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. او حتی خواهرم را به مرگ تهدید کرده بود و از او خواسته بود به کسی حرفی نزند.من اما می دیدم که رفتارهای خواهرم تغییر کرده و اصلا حالش خوب نیست. وقتی علتش را از او پرسیدم، خواهرم به گریه افتاد و ماجرای آزار و اذیت بنیامین را فاش کرد.

وقتی این موضوع را شنیدم به شدت به هم ریختم و تصمیم گرفتم بنیامین را تحویل پلیس بدهم. چون می دانستم او به اشد مجازات محکوم خواهد شد اما روزی که می خواستم بنیامین را به اداره پلیس ببرم و تحویلش بدهم، او گفت که می خواهد به شهرشان برگردد چون حال پدرش خوب نیست. درخواست تسویه حساب کرد اما من به زور او را به سمت ماشینم کشیدم تا با خود به کلانتری ببرم. بنیامین اما سعی داشت از دست من فرار کند.می دانستم اگر فرار کند دیگر دستم به او نمی رسد. هدفم این بود که او را با چاقو زخمی کنم تا مانع فرارش شوم و سپس وی را تحویل پلیس بدهم اما ناخواسته مرتکب قتل شدم.

این متهم پس از اقرار به قتل بازداشت شد و تحقیقات تکمیلی از وی توسط ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرد مغازه دار کارگر خود را با چاقو کشت/ متهم به قتل می گوید مقتول مدتی پیش به خواهر او تجاوز کرده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرد مغازه دار کارگر خود را با چاقو کشت/ متهم به قتل می گوید مقتول مدتی پیش به خواهر او تجاوز کرده"، کلیک کنید.