مرحله استانی مسابقات قرآن پلیس گیلان برگزار می‌شود

مرحله استانی مسابقات قرآن پلیس گیلان برگزار می‌شود

اکسیبو/گیلان معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان از برگزاری سی و چهارمین مرحله استانی مسابقات قرآن کریم ستاد انتظامی گیلان خبر داد و گفت: این مسابقات با حضور بیش از ۵۰۰ متسابق قرآنی روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه برگزار می‌شود.

سرهنگ ایمان جهاندیده در گفت‌وگو با اکسیبو از برگزاری سی و چهارمین مرحله استانی مسابقات قرآن کریم ستاد انتظامی استان خبر داد و اظهار کرد: سی و چهارمین مرحله استانی مسابقات قرآن کریم با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت‌کننده در روزهای ۱۲و ۱۳ تیرماه در مجموعه ستاد انتظامی استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مرحله از مسابقات ویژه کارکنان شاغل مرد، شاغل زن، خانواده‌ها، کارکنان وظیفه و اعضای وابسته(بازنشستگان) با حضور نفرات برتر شهرستان‌ها برگزار می‌شود، افزود: سی و چهارمین مرحله مسابقات استانی قرآن کریم در ۱۳ رشته شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، دعاخوانی، درک مفاهیم و نکات تفسیری، مفاهیم نهج البلاغه، اذان، حفظ جزء یک، حفظ ۳ جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم در مجموعه ستاد انتظامی استان برنامه ریزی شده است.

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: در این دوره از مسابقات نظر به اهمیت نهج البلاغه و کلام امیرالمومنین علی(ع) که مورد تأکید سردار فرمانده محترم کل انتظامی کشور است، رشته مفاهیم نهج البلاغه و دعاخوانی نیز به رشته‌های مسابقه افزوده شده است.

وی با بیان اینکه پس از پایان مسابقات در مراسم اختتامیه از نفرات منتخب این دوره مسابقات، تجلیل به عمل می‌آید، گفت: نفرات شرکت کننده این دوره از مسابقات از مجموعه انتظامی، مرزبانی و یگان ویژه استان است که در پایان این دوره از مسابقات نفرات برتر هر رشته جهت حضور در مسابقات کشوری انتخاب و به مرحله نهایی راه می‌یابند.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرحله استانی مسابقات قرآن پلیس گیلان برگزار می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرحله استانی مسابقات قرآن پلیس گیلان برگزار می‌شود"، کلیک کنید.