مجازات اعدام محمد خضرنژاد به حبس تبدیل شد

مجازات اعدام محمد خضرنژاد به حبس تبدیل شد

محمد خضرنژاد که به دلیل اقدامات مجرمانه به اتهام افساد فی الارض به اعدام محکوم شده بود با ابراز ندامت و پشیمانی و تعهد بر حسن رفتار، مشمول عفو شده و با تخفیف مجازات حکم به حبس تبدیل شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، بر اساس اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، طی روز های گذشته رسانه های معاند با خبرسازی در حواشی پرونده روحانی کرد، به نام محمد خضرنژاد، سعی بر دست گرفتن فضای اطلاع رسانی در این زمینه دارند. خضرنژاد با اتهام افساد فی الارض به اعدام محکوم شده بود که اخیراً با تخفیف مجازات از اعدام رهایی یافته و به حبس محکوم شده است.

ماموستا خضرنژاد، یکی از سوژه های اصلی رسانه های ضد انقلاب به ویژه اینترنشنال و بی بی سی فارسی در ماه های اخیر بوده است. این رسانه ها با تکیه بر انتشار شایعات و طرح ادعا های خلاف واقع تمام تلاش خود را برای جهت دار کردن پرونده قضایی این فرد به کار بسته اند.

جریان ضد انقلاب و رسانه هایشان تلاش داشتند علی رغم واقعیت، این پرونده را به مسایل قومیتی و مذهبی گره بزنند و یک پروژه اختلاف افکنانه جدید را کلید بزنند.

خضرنژاد که به دلیل اقدامات مجرمانه به اتهام افساد فی الارض به اعدام محکوم شده بود با ابراز ندامت و پشیمانی و تعهد بر حسن رفتار، با درخواست عفو تخفیف مجازات حکم و همچنین متعاقب پیگیری تعدادی از علمای اهل سنت، مشمول عفو شده و با تخفیف مجازات حکم به حبس تبدیل شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجازات اعدام محمد خضرنژاد به حبس تبدیل شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجازات اعدام محمد خضرنژاد به حبس تبدیل شد"، کلیک کنید.