مت دیمون و کارگردان «بورن» در یک کمدی دزدی همراه شدند

مت دیمون و کارگردان «بورن» در یک کمدی دزدی همراه شدند

به گزارش خبرگزاری اکسیبو،مت دیمون که بیش از 20 سال پیش در «هویت بورن» به کارگردانی داگ لیمان بازی کرده است، لیمان را برای فیلم جدیدش «تحریک کنندگان» که یک کمدی اکشن درباره یک سرقت اشتباه است، استخدام کرد.

لیمان برای ساخت این فیلم به بوستون رفت تا با دیمون و برادران افلک، کیسی و بن، کار کند.

به گزارش خبرگزاری اکسیبو به نقل از آسوشیتدپرس،لیمان در این باره گفت: انگار ناگهان با چتر نجات وارد خانواده شخص دیگری شده باشم. هر خانواده ای دیوانگی های خودش را دارد و من این را دوست داشتم. به نوعی، من به روزهای ساخت فیلم های مستقل برگشتم، جایی که نمی توانستیم توجه هیچ کس از صنعت را جلب کنیم، بنابراین این خودت هستی که کارت را با دوستانت انجام می دهی. این فیلمسازی مورد علاقه من است.

کوین والش تهیه کننده گفت: «تحریک کنندگان» در آگوست از اپل اکران می شود. فیلمنامه این فیلم توسط کیسی افلک و چاک مک لین نوشته شده و در این فیلم دیمون نقش پدری ناامید به نام روری را بازی می کند. کیسی افلک هم یک جنایتکار خرده پا به نام کوبی است که برای دزدی از یک سیاستمدار فاسد با او متحد می شود. اوضاع اما بد پیش می رود و آنها خود را مجبور به فرار می بینند.

لیمن برای کارگردانی دوباره دیمون در فیلمی پس از «هویت بورن» و در نقشی بسیار متفاوت با جیسون بورن، که اساساً یک ابرقهرمان فوق العاده بود، هیجان زیادی داشت.

وی که کارگردانی «خانم وآقای اسمیت» را هم انجام داده، گفت: شما هرگز شخصیتی مانند این را در یک فیلم مربوط به دزدی ندیده اید. چون این شخصیت مردی است که با سرعت میانه ای ندارد. او همه کار زندگی اش را با حساب و کتاب انجام داده و این اولین بار است که قوانین را زیر پا می گذارد.

وی افزود: «تحریک کنندگان» در یک محیط کاملاً آزاد و خلاقانه شکل گرفت که در آن هر یک برای بهتر کردن اوضاع تلاش می کردند. این کاملاً با روزهای ساخته شدن «بورن» که دقیقاً دیکته می شد فیلم قرار است چگونه ساخته شود، فرق می کرد.

لیمان افزود: البته بدیهی است که آنجا هم ما به حرف آنها گوش ندادیم و به همین دلیل است که «بورن» اینقدر خوب است.

وی مدل تهیه کنندگی دیمن و افلک در کمپانی «آرتیستز اکوییتی» را برای فاصله گرفتن از بسیاری از افراط های پرهزینه در فیلمسازی تحسین کرد و با خنده گفت: واقعاً حس می کنی زندانی اداره پناهندگی هستی!

«تحریک کنندگان» از 2 آگوست پیش از اینکه به صورت آنلاین در دسترس باشد، اکران محدودی در سینماها خواهد داشت.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مت دیمون و کارگردان «بورن» در یک کمدی دزدی همراه شدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مت دیمون و کارگردان «بورن» در یک کمدی دزدی همراه شدند"، کلیک کنید.