لورکوزن خود را با DNA مادریدی ها بازسازی کرده است / آلونسو نبازترین مرد تاریخ فوتبال

لورکوزن خود را با DNA مادریدی ها بازسازی کرده است / آلونسو نبازترین مرد تاریخ فوتبال

پنج شنبه شب 2 بازی از دور برگشت لیگ اروپا و یک بازی از دور برگشت لیگ کنفرانس اروپا برگزار شد و فینالیست های هر 2 جام مشخص شدند.

به گزارش اکسیبو، لورکوزن در بای آره نا میزبان رم بود و سردار آزمون در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و موفق شد در دقایق پایانی نیمه نخست و دقایق آغازین نیمه دوم 2 پنالتی برای گرگ ها مقابل تیم سابقش کسب کند و پارادس هر 2 ضربه را به گل تبدیل کرد تا هم بازی در مجموع به تساوی برسد و هم ژابی آلونسو در آستانه از دست دادن رکورد جذابش قرار بگیرد.

اما اشتباه مانچینی و گل به خودی او لورکوزن را به بازی برگرداند و در حالی که فقط 30 ثانیه تا پایان وقت های تلف شده باقی مانده بود استانیشیچ گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند تا رکورد شکست ناپذیری شاگردان ژابی آلونسو حفظ شود.

نابغه اسپانیایی با نباختن در این بازی رکورددار طولانی ترین روند شکست ناپذیری یک تیم در طول تاریخ شد. آن ها به 49 بازی بدون شکست رسیدند و از بنفیکا عبور کردند و در نهایت تاریخ را در بای آره نا نوشتند.

در برگامو هم آتالانتا با 3 گل مارسی را شکست داد و در مجموع با نتیجه 4 بر یک از سد نماینده فرانسه گذشت تا گاسپرینی آتالانتا را به اولین فینال اروپایی تاریخش برساند و آن ها رقیب لورکوزن در فینال شوند. فینالی که در روز 2 خرداد در دوبلین برگزار خواهد شد.

اما در تک بازی برگزار شده از دور برگشت لیگ کنفرانس اروپا المپیاکوس در خانه با 2 گل استون ویلا را شکست داد تا مندلیبار در هر 2 بازی رفت و بذگشت امری را مغلوب کند و یونانی ها به فینال آتن صعود کنند.

شب گذشته هم فیورنتینا جواز حضور در فینال این رقابت ها را کسب کرده بود تا 2 تیم در روز 9 خرداد فینال را در یونان برگزار کنند.

پایان خبر اکسیبو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لورکوزن خود را با DNA مادریدی ها بازسازی کرده است / آلونسو نبازترین مرد تاریخ فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لورکوزن خود را با DNA مادریدی ها بازسازی کرده است / آلونسو نبازترین مرد تاریخ فوتبال"، کلیک کنید.