لورکوزن برای فروش سردار تخفیف داد!

لورکوزن برای فروش سردار تخفیف داد!

به گزارش خبرگزاری اکسیبو؛ بر اساس خبری که بیلد آلمان منتشر کرده است مثلت سویای اسپانیا، لیون فرانسه و فنرباغچه ترکیه به دنبال انتقال احتمالی سردار آزمون در تابستان 2024 هستند. مهاجم ایرانی که با پایان یافتن دوره قرضی حضورش در رم ایتالیا باید به آلمان و بایرلورکوزن بازگردد. آزمون در 29 بازی برای رمی ها فقط در 5 بازی در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت و 3 گل به ثمر رساند. تیم ایتالیایی حاضر به فعال کردن بند خرید قطعی سردار آزمون از ژرمن ها آن هم با پرداخت 12.5 میلیون یورو نیست و این مهاجم باید به لورکوزن بازگردد.

به گزارش اکسیبو، سایت آلمانی 90 نیز درباره آینده سردار آزمون نوشت: این بازیکن آینده ای در جمع لورکوزنی ها ندارد و تیم آلمانی به دنبال فروش قطعی او در نقل وانتقالات تابستانی خواهد بود. البته بایرلوکوزن سردار آزمون را در سال 2022 به عنوان بازیکن آزاد با پرداخت 2.5 میلیون یورو خرید و بنابراین با فروش حداقلی او هیچ ضرری نخواهد کرد. بنابراین به نظر می رسد این تیم قیمت فروش سردار آزمون را کاهش دهد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لورکوزن برای فروش سردار تخفیف داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لورکوزن برای فروش سردار تخفیف داد!"، کلیک کنید.