لزوم همکاری مؤثر دانشگاه آزاد با کمیته امداد امام خمینی (ره)

لزوم همکاری مؤثر دانشگاه آزاد با کمیته امداد امام خمینی (ره)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت بر همکاری‌های مؤثر این واحد دانشگاهی و کمیته امداد امام خمینی(ره) تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، سیروس فارسی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در جلسه مشترک با مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مرودشت و این واحد دانشگاهی با تأکید بر همکاری‌های مؤثر با این نهاد انقلابی و شجره طیبه نظام اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) نقش بی‌بدلیلی در محرومیت‌زدایی و زدودن چهره فقر از جامعه اسلامی داشته و این امر مقدس در سایه مساعدت و همکاری همه ادارات، سازمان‌ها و نهاد‌های مدنی، خیرین و اقشار مختلف مردم فراهم می‌شود.

در جلسه مشترکی که با حضور رئیس، معاونین و مسئولین فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت و مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مرودشت در این واحد دانشگاهی برگزار شد، وی بر تعامل و همکاری بیشتر در راستای تقویت و حمایت مالی از مرکز نیکوکاری ولیعصر (عج) مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت با جلب مشارکت‌های مردمی برای کمک به دانشجویان کم‌بضاعت تأکید کرد.

علیرضا کنعانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مرودشت نیز با اشاره به مشارکت‌های دانشگاهی و غیردانشگاهی به‌منظور مصروف کردن آنها به دانشجویان نیازمند در جهت تأمین شهریه، مطالبی گفت: این نهاد در راستای کمک به خانواده‌های مددجو و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، کارآفرینی و انجام فعالیت‌های دانش‌بنیان زیر نظر استادان مجرب دانشگاه و اشتغال‌زائی برای فارغ‌التحصیلان مددجو اعلام آمادگی می‌کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم همکاری مؤثر دانشگاه آزاد با کمیته امداد امام خمینی (ره)" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم همکاری مؤثر دانشگاه آزاد با کمیته امداد امام خمینی (ره)"، کلیک کنید.