قیمت طلا و سکه امروز 17 خردادماه؛ بازگشت سکه به کانال 40 میلیونی – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

قیمت طلا و سکه امروز 17 خردادماه؛ بازگشت سکه به کانال 40 میلیونی - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (پنجشنبه، هفدهم خردادماه) بازار طلای تهران تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به روز گذشته کاری (چهارشنبه، شانزدهم خردادماه) با کاهش 300 هزار تومانی به 40 میلیون و 900 هزار تومان رسید.

سکه بهار آزادی طرح قدیم با افزایش 100 هزار تومانی قیمت نسبت به روز کاری گذشته، 37 میلیون و 800 هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در جریان معاملات امروز نسبت به روز کاری گذشته با افزایش 100 هزار تومانی به 23 میلیون و 400 هزار تومان رسید.

ربع سکه نیز بدون تغییر نسبت به روز کاری گذشته، با قیمت 15 میلیون و 300 هزار تومان و قیمت سکه یک گرمی با 50 هزار تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته با قیمت 7 میلیون تومان عرضه شد.

قیمت هر گرم طلای 18 عیار امروز در بازار طلای تهران با افزایش 20 هزار تومانی به سه میلیون و 377 هزار تومان رسید.

بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی به 2 هزار و 360 دلار رسیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت طلا و سکه امروز 17 خردادماه؛ بازگشت سکه به کانال 40 میلیونی – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت طلا و سکه امروز 17 خردادماه؛ بازگشت سکه به کانال 40 میلیونی – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.