قیمت جدید شکر اعلام شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

قیمت جدید شکر اعلام شد - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، مسعود امراللهی مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت جدید شکر سفید درب کارخانجات با محاسبه 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده حداکثر 38 هزار و 500 تومان تعیین و قیمت مصرف کننده شکر فله به ازای هر کیلوگرم حداکثر 42 هزار و 500 تومان تصویب شد.

وی همچنین از تعیین تکلیف قیمت شکر بسته بندی ظرف چند روز آینده خبر داد و گفت: قیمت های جدید از امروز در سامانه بازار گاه وزارت جهاد کشاورزی بارگذاری شده است.

به گزارش اکسیبو، پیش از این قیمت شکر درب کارخانه 25 هزار و 500 تومان بود و برای مصرف کننده با نرخ 28 هزار تومان عرضه می شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت جدید شکر اعلام شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت جدید شکر اعلام شد – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.