قیمت ارزهای مبادله ای امروز 23 خرداد/ نرخ دلار افزایش یافت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

قیمت ارزهای مبادله ای امروز 23 خرداد/ نرخ دلار افزایش یافت - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، در معاملات امروز (چهارشنبه 23 خرداد 1403) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با افزایش نسبت به روز کاری قبل به نرخ 45 هزار و 624 تومان و حواله دلار نیز به نرخ 42 هزار و 599 تومان معامله می شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به 48 هزار و 967 تومان و نرخ حواله یورو نیز به 45 هزار و 720 تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با افزایش نسبت به روز کاری گذشته، 12 هزار و 423 تومان ارزش گذاری شده است و نرخ حواله درهم نیز 11 هزار و 599 تومان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت ارزهای مبادله ای امروز 23 خرداد/ نرخ دلار افزایش یافت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت ارزهای مبادله ای امروز 23 خرداد/ نرخ دلار افزایش یافت – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.