قابلیت قدیمی تلگرام به اسنپ چت رسید!

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، شرکت آمریکایی اسنپ قابلیت ویرایش پیام ها را به پلتفرم اسنپ چت اضافه می کند. اسنپ می گوید این ویژگی «به زودی» منتشر می شود و در ابتدا دردسترس مشترکین اسنپ چت پلاس قرار خواهد گرفت.

براساس گزارش مجله اکسیبو، به لطف قابلیت جدید، کاربران اسنپ چت می توانند در یک بازه ی پنج دقیقه ای پیام خود را بازنویسی کنند، اشتباهات تایپی را برطرف کنند یا چت های خود را ویرایش کنند. پیام هایی که ویرایش شده اند دارای برچسبی هستند که نشان می دهد متن تغییر کرده است.

قابلیت قدیمی تلگرام به اسنپ چت رسید!

اسنپ نگفت که چه زمانی ویژگی ویرایش پیام ها را برای تمام کاربرانش دردسترس قرار می دهد. این شرکت اغلب ویژگی های جدید را ابتدا به سرویس اشتراکی خود می آورد. اسنپ هفته ی گذشته اعلام کرد که اسنپ چت پلاس با هزینه ی 3٫99 دلار در ماه به 9 میلیون مشترک رسیده است.

اسنپ چندین ویژگی دیگر را نیز به اسنپ چت اضافه می کند؛ از جمله واکنش های ایموجی به روزشده، امکان استفاده از دستیار هوش مصنوعی My AI برای تنظیم یادآورها و استفاده از لباس های تولیدشده توسط هوش مصنوعی برای بیت موجی.

اسنپ چت اخیراً فیلتر عکس هوش مصنوعی جدیدی را به نمایش گذاشته است که عکس های سلفی را به عکس هایی با مضمون دهه ی 1990 تبدیل می کند.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قابلیت قدیمی تلگرام به اسنپ چت رسید!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قابلیت قدیمی تلگرام به اسنپ چت رسید!"، کلیک کنید.