فیلم| شکار شگفت انگیز نهنگ بلوگا توسط خرس های قطبی

این دو خرس نر مشتاق شکار هستند. آن ها رویکردهای بسیار متفاوتی در شکار دارند. یک خرس وقت خود را روی صخره ای که با دقت انتخاب شده می گذارد، درحالی که دیگری به دنبال بلوگا می رود. در آب های آزاد، گرفتن بلوگا غیرممکن است. این خرس ها از یک ترفند جالب استفاده می کنند.

فیلم| شکار شگفت انگیز نهنگ بلوگا توسط خرس های قطبی

آفتاب نیوز :

همه چیز به جزر و مد بستگی دارد. با بالا آمدن آب، بلوگا ها به نزدیک ساحل می آیند. خرس های قطبی در خلیج هادسون برای شکار خود به یخ دریا متکی هستند؛ بنابراین، در نبود یخ آن ها به چیزی رسیده اند که مستندساز معروف «دیوید اتنبرا» آن را یک استراتژی قابل توجه برای بقا می نامد.

خرس ها امید بسیار کمی برای شکست دادن نهنگ های سفید بلوگا در آب دارند، علی رغم اینکه آن ها شناگر های کندی هستند. رسیدن به یک نتیجه موفقیت آمیز به صبر و حوصله شدید نیاز دارد. خرس نهنگ را به سمت ساحل می کشد و سپس آن را شکار می کند.

این دو خرس نر مشتاق شکار هستند. آن ها رویکردهای بسیار متفاوتی در شکار دارند. یک خرس وقت خود را روی صخره ای که با دقت انتخاب شده می گذراند، در حالی که دیگری به دنبال بلوگا می رود. در آب های آزاد، گرفتن بلوگا غیرممکن است. این خرس ها از یک ترفند جالب استفاده می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| شکار شگفت انگیز نهنگ بلوگا توسط خرس های قطبی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| شکار شگفت انگیز نهنگ بلوگا توسط خرس های قطبی"، کلیک کنید.