فهرست پایز برای دیدار مقابل بلغارستان

فهرست پایز برای دیدار مقابل بلغارستان

آفتاب نیوز :

بر اساس گزارش دپارتمان ارتباطات فدراسیون والیبال، هفته دوم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت های والیبال گروه مردان از 15 خرداد آغاز شده و مردان والیبال ایران ساعت 6:30 دقیقه روز جمعه در سومین مسابقه خود در این هفته به مصاف بلغارستان می روند.

موریس موتا پایز سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 14 بازیکن ایران در این دیدار را اعلام کرد که میلاد عبادی پور، پوریا حسین خانزاده، مرتضی شریفی، امیرحسین ساداتی، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، محمد، ولی زاده، مهدی جلوه، امین اسماعیل نژاد، محمد بربست، محمدرضا حضرت پور، آرمان صالحی و محمدطاهر وادی هستند.

بر اساس قوانین فدراسیون جهانی دو بازیکن دیگر ایران شامل متین احمدی و مبین نصری که نام آن ها در لیست رزرو ثبت شده با نظر پایز می توانند در دیدار های بعدی هفته دوم به لیست تیم ملی اضافه شده و جایگزین دیگر بازیکنان شوند. عرشیا به نژاد هم به زودی جایگزین جواد کریمی در اردوی تیم ملی والیبال مردان ایران خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فهرست پایز برای دیدار مقابل بلغارستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فهرست پایز برای دیدار مقابل بلغارستان"، کلیک کنید.