عکس| تاثیر تعطیلات عید نوروز روی بدن هادی چوپان

آفتاب نیوز :

هادی چوپان بدنساز ایرانی دسته اوپن بعد از دو رقابت سنگین، نفس گیر و متوالی در آخرین روز سال 1402 به ایران بازگشت و حالا در بازگشت به ایران نیز تصاویر جذابی از خود را به اشتراک گذاشته است.

بعد از نایب قهرمانی جنجالی و پر حرف و حدیث در مستر المپیا 2023، برخی مدعی شده بودند که هادی چوپان به پایان راه رسیده و در واقع او تهدیدی برای مستر المپیا در سال های بعد نخواهد بود.

گرگ همیشه گرسنه ایرانی تصاویری از آپدیت بدنی خود را دراینستاگرم خود به اشتراک گذاشت و بار دیگر دنیای بدنسازی را به حیرت فرو برد.

در فیلم کوتاه منتشر شده توسط هادی چوپان، او با فیگورهای جفت بازو از جلو و جمع مشاهده شده است. دو فیگوری که از برترین فیگورهای هادی در آرنولد کلاسیک بودند.

عکس| تاثیر تعطیلات عید نوروز روی بدن هادی چوپان

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| تاثیر تعطیلات عید نوروز روی بدن هادی چوپان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| تاثیر تعطیلات عید نوروز روی بدن هادی چوپان"، کلیک کنید.