عملیات جست وجو همچنان ادامه دارد/ حضور هشت دستگاه آمبولانس در محل حادثه

سخنگوی اورژانس کشور در گفتگو با اکسیبو:

عملیات جست وجو همچنان ادامه دارد حضور هشت دستگاه آمبولانس در محل حادثه

معاون روابط عمومی اورژانس کشور گفت: عملیات جست وجو همچنان ادامه دارد.

بابک یکتاپرست معاون روابط عمومی اورژانس کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو در مورد سانحه بالگرد حامل رییس جمهور در آذربایجان شرقی اظهار کرد: بالگرد اورژانس هوایی عازم منطقه شد که متاسفانه به دلیل مه شدید، ادامه عملیات هوایی ممکن نیست البته همچنان عملیات جست و جو ادامه دارد.

وی افزود: همچنین هشت دستگاه آمبولانس و اتوبوس اورژانس تبریز  در محل حادثه حضور دارند.

معاون روابط عمومی اورژانس کشور گفت: با توجه  به شرایط ، تیم های پیاده سه نفره اورژانس تبریز، با تجهیزات برای تجسس و ارایه خدمات فوریت های پزشکی در منطقه حضور دارند در حال تجسس در محل حادثه هستند و تجسس همچنان ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات جست وجو همچنان ادامه دارد/ حضور هشت دستگاه آمبولانس در محل حادثه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات جست وجو همچنان ادامه دارد/ حضور هشت دستگاه آمبولانس در محل حادثه"، کلیک کنید.