ضرورت اطلاع رسانی و اقتصادی سازی بازی های آسیایی ناشنوایان – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

ضرورت اطلاع رسانی و اقتصادی سازی بازی های آسیایی ناشنوایان - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، علیرضا فخاری عصر دوشنبه در جلسه بازی های آسیایی ناشنوایان که با حضور علی جوادی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و سایر اعضا در استانداری تهران برگزار شد، بر ضرورت تهیه و ارایه جدول زمان بندی اجرایی اقدامات در جهت برگزاری این رویداد تاکید و اظهار کرد: ضروری است که از برنامه ریزی ها حداقل تا 20 روز قبل از برگزاری رسمی مسابقات مطلع باشیم که در صورت وجود مشکل نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

استاندار تهران بر ضرورت تامین و فراهم آوری امکانات در حوزه اسکان و پشتیبانی حضور ورزشکاران کشورهای مختلف در پایتخت تاکید کرد و گفت: در صورت ضرورت از طریق وزارت امور خارجه، اقدام به برگزاری نشست هایی با سفرای کشورهای شرکت کننده در این مسابقات خواهیم کرد تا آمادگی کشور را از تمام جهات برای برگزاری این رویداد اعلام کنیم.

فخاری به برقراری رابطه دیپلمات با کشورهای میهمان حاضر در این مسابقات اشاره کرد و افزود: از این طریق می توانیم در صورت غیبت ورزشکار کشور مربوطه موارد را پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات نه تنها در سطح آسیا بلکه در ابعاد بین المللی بازتاب خواهد داشت، عنوان کرد: چون این مسابقات برای یک قشر خاصی برگزار می شود دارای یک هویت معنوی، انگیزشی، اخلاقی و فکری است که بازتاب زیادی خواهد داشت و الگوی رفتاری، کرداری و اخلاقی ورزشکاران ما می تواند درس آموخته ای برای انتقال فرهنگ باشد.

استاندار تهران ارزیابی عملکرد در این حوزه را منوط به ارایه جدول زمان بندی اجرایی اقدامات در حوزه برگزاری این مسابقات اعلام کرد و گفت: ضروری است که اقدامات پیش دستانه، زمان بندی های دقیق برای ورود و خروج تجهیزات ورزشکاران، آماده سازی تیم های کشور و انتخاب و گزینش نفرات با هدف اثبات در شرایط برتر انجام شود و در این راستا برای استفاده از امکانات مکاتبات لازم انجام خواهد شد.

وی در ادامه بر ضرورت مشارکت جدی صدا و سیما و ایجاد جذابیت ها با کارهای فرهنگی و پروتکل های تنظیمی حوزه برگزاری این مسابقات تاکید و عنوان کرد: باید با اقدامات ویژه فضای ذهنی برای شش ماه آینده آماده و تبلیغات لازم انجام و اطلاع رسانی در این پروسه به اوج برسد.

استاندار تهران بر استفاده از ظرفیت های پزشکی برای شرایط مختلف در زمان برگزاری مسابقات نیز تاکید کرد و گفت: با استفاده از این فرصت می توانیم با فراهم آوری فضایی شاد در جهت افزایش و ارتقای سرمایه اجتماعی گام برداریم.

فخاری از مسوولان مربوطه حوزه برگزاری بازی های آسیایی ناشنوایان خواست محصول نهایی برگزاری مسابقات را با پیامد سنجی های مشخص، تعیین و ارایه کنند که بتوانیم به واسطه آن به یک شعار دست یافتنی در پایان رقابت ها برسیم.

استاندار تهران همچنین بر ضرورت اقتصادی سازی ورزشی این مسابقات تاکید و عنوان کرد: در این حوزه ضروری است که با بخش های اقتصادی مشورت هایی انجام شود که بتوانیم از طریق اقتصادی سازی، انتقال فرهنگ و توسعه گردشگری را نیز رقم بزیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت اطلاع رسانی و اقتصادی سازی بازی های آسیایی ناشنوایان – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت اطلاع رسانی و اقتصادی سازی بازی های آسیایی ناشنوایان – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.