ضرغامی: گردشگری در دو سال اخیر رشد خوبی داشته است – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

ضرغامی: گردشگری در دو سال اخیر رشد خوبی داشته است - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اکسیبو، عزت الله ضرغامی، در نشست تخصصی تبیین نقش و جایگاه مدیریت شهری در توسعه پایدار گردشگری که عصر سه شنبه 24 بهمن 1402 در حاشیه برگزاری نمایشگاه گردشگری تهران در محل سالن کنفرانس نمایشگاه بین المللی تشکیل شد، با بیان اینکه از اقدامات شهرداری تهران در حوزه گردشگری و همکاری خوبی که با ما دارند تشکر می کنیم، اظهار کرد: کسی که وارد مرحله اجرا می شود و به مردم تعهد دارد باید آبرویش را بگذارد. در فرهنگ ما سرمایه باید هزینه شود و ما نیز باید آبروی خود را برای انقلاب خرج کنیم.

وی افزود: اختصاص اعتبارات مورد نیاز در بخش زیرساخت های گردشگری از دیگر مواردی است که باید مد نظر قرار گیرد. علاوه بر این برداشتن موانع از پیش روی سرمایه گذاران نیز می تواند به توسعه گردشگری کمک کند.

ضرغامی ادامه داد: اختصاص اراضی مناسب به بخش گردشگری در طرح جامع و تفصیلی، نصب تابلوهای گردشگری، کمپین های گردشگری و ارایه فرصت ها و سرمایه گذاری ها در بسترهای تحت مدیریت شهرداری ها از دیگر موضوعات حایز اهمیت در حوزه گردشگری به شمار می رود.

وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی با تاکید بر اینکه باید به فکر مردم باشیم، اضافه کرد: کسی که وارد شهر شما می شود باید احساس کند به فکرش هستید. باید امکانات شهر و منظره شهر را برای مردم مناسب کنیم. راهی جز تقویت گردشگری نداریم و در این دو سال در حوزه گردشگری رشد مناسبی داشتیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرغامی: گردشگری در دو سال اخیر رشد خوبی داشته است – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرغامی: گردشگری در دو سال اخیر رشد خوبی داشته است – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.