شوک به پرسپولیس/ عبدالکریم حسن در آستانه پیوستن به الوکره – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

شوک به پرسپولیس/ عبدالکریم حسن در آستانه پیوستن به الوکره - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اکسیبو، تیم فوتبال پرسپولیس فصل گذشته و برای تقویت خود در نقل و انتقالات نیم فصل دوم اقدام به جذب «عبدالکریم حسن» مدافع قطری کرد که این بازیکن توانست عملکرد بسیار خوبی در ترکیب سرخ پوشان داشته باشد و در اکثر بازی‌های نیم فصل دوم در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت.

در همین حال امروز چهارشنبه ۶ تیر، روزنامه «الرایه» قطر نوشت: عبدالکریم حسن در آستانه پیوستن به تیم الوکره قرار دارد. مدیران این باشگاه بر سر تمامی جزئیات با عبدالکریم حسن به توافق رسیده اند و مذاکرات آنها در دو روز گذشته انجام شده است.

این اقدام در چارچوب تلاش جدی کادرفنی باشگاه برای حمایت از تیم، پیش از ورود به اردوی تدارکاتی مسابقات داخلی و همچنین حضور مورد انتظار در لیگ قهرمانان آسیا صورت می‌گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوک به پرسپولیس/ عبدالکریم حسن در آستانه پیوستن به الوکره – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوک به پرسپولیس/ عبدالکریم حسن در آستانه پیوستن به الوکره – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.