ششمین دوره همایش پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران برگزار می شود

انجمن جامعه شناسی ایران با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی ششمین دوره ی همایش پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ی ایران را برگزار می کند.

به گزارش گروه پژوهش و دانش خبرگزاری علم و فناوری اکسیبو، انجمن جامعه شناسی ایران با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی ششمین دوره ی همایش پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ی ایران را برگزار می کند.

موضوع همایش این همایش «بازاندیشی در علوم اجتماعی ایرانی؛ علوم اجتماعی ایران در کشاکش زمینه مندی و زمینه زدودگی» و موضوع ویژه آن «زنانگی و تحول اجتماعی فرهنگی در جامعه ی ایران» است.

این همایش از 30 بهمن تا 4 اسفند همزمان در شهرهای کرج، شیراز، کرمانشاه و تهران برگزار می شود:

30 بهمن

–    10 تا 12 صبح: دانشگاه خورازمی

–    1 تا 3 و 4 تا 6 عصر: پنل مجازی

1 اسفند

–   10 تا 12 صبح: دانشگاه شیراز

–   2 تا 5 عصر: دانشگاه کرمانشاه

پنل های بالا هم زمان در اسکای روم به آدرس زیر برگزار می شود:

https://www.skyroom.online/ch/irancsca/provincial-offices

2 تا 4 اسفند

–   9 صبح تا 8 عصر: تهران، خانه اندیشه مندان علوم انسانی

ششمین دوره همایش پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران برگزار می شود

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ششمین دوره همایش پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ششمین دوره همایش پژوهش اجتماعی فرهنگی در جامعه ایران برگزار می شود"، کلیک کنید.