شرایط واگذاری ورزشگاه خرم آباد به خیبر – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

شرایط واگذاری ورزشگاه خرم آباد به خیبر - خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان

وحید والی زاده مرادی در گفت وگو با خبرنگار اکسیبو با اشاره به با اشاره به شرایط واگذاری ورزشگاه 15 هزارنفری خرم آباد به باشگاه خیبر خرم آباد، اظهار داشت: در قالب ماده 27، موافقت شد که ورزشگاه 15 هزارنفری خرم آباد به تیم خیبر واگذار شود.

ظرفیت ورزشگاه به 23 هزار نفر افزایش پیدا می کند

وی با بیان اینکه در این راستا یک سری تعهدات بر عهده تیم خیبر و سرمایه گذار آن قرار دارد، عنوان کرد: یکی از این تعهدات کشت مجدد زمین چمن طبیعی ورزشگاه بود که انجام گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، بیان داشت: امیدواریم که تا پایان شهریورماه این امر کاملاً عملیاتی شود.

والی زاده مرادی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه یکی دیگر از تعهدات سرمایه گذار کشت چمن تمرینی ورزشگاه است، افزود: همچنین ساخت سکوی هشت هزارنفری روبروی ضلع مقابل توسط بهره بردار یکی دیگر از تعهدات است.

وی بیان داشت: با ساخت این سکوها، ظرفیت ورزشگاه به 23 هزار نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

150 میلیارد کار عمرانی در ورزشگاه انجام می شود

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، مسقف کردن ورزشگاه را یکی دیگر از تعهدات برشمرد و گفت: این ورزشگاه در منطقه بادخیزی جانمایی شده و یکی از کارها این بوده که حتماً ورزشگاه مسقف شود.

والی زاده مرادی، تاکید کرد: بالغ بر 150 میلیارد تومان پیش بینی شده که کار عمرانی توسط تیم خیبر و مالک این باشگاه در ورزشگاه 15 هزارنفری خرم آباد انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه اعتقاد ما این است که مالک و سرمایه گذار می تواند این اقدامات را انجام دهد، عنوان کرد: یکی از استانداردهایی که برای تیم ها در لیگ برتر پیش بینی شده بحث راه دسترسی به ورزشگاه است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، تاکید کرد: در این راستا دستور استاندار به معاونت عمرانی و راه شهرسازی این بوده که دراسرع وقت نسبت به تعیین پیمانکار و ساخت این راه دسترسی ورزشگاه اقدام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرایط واگذاری ورزشگاه خرم آباد به خیبر – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرایط واگذاری ورزشگاه خرم آباد به خیبر – خبرگزاری اکسیبو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.