سوپرایز بزرگ یاران گولسیانی برای رونالدو و دوستان/ گرجستان، مجارستان را حذف کرد

سوپرایز بزرگ یاران گولسیانی برای رونالدو و دوستان/ گرجستان، مجارستان را حذف کرد

تیم فوتبال گرجستان ضمن پیروزی برابر پرتغال و قرار گرفتن در بین تیم‌های سوم برتر توانست به یک هشتم نهایی بورو ۲۰۲۴ صعود کند و مجارستان را از بین تیم‌های برتر سوم کنار بزند.

به گزارش اکسیبو، دو دیدار پایانی مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ برگزار شد و گرجستان دست به کار بزرگی زد و توانست با نتیجه ۲ بر صفر پرتغال را شکست دهد و با قرار گرفتن در رده سوم، به دور حذفی یورو ۲۰۲۴ صعود کند. با این نتیجه گرجستان ۴ امتیازی شد و توانست در بین تیم‌های سوم برتر، جای مجارستان را بگیرد و حریف اسپانیا در یک هشتم نهایی شود.

در این دیدار کوارتسخلیا و گئورگ میکائوتادزه برای گرجستان گلزنی کردند.

در دیگر دیدار گروه F ترکیه و جمهوری چک برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با برد دو بر یک ترکیه به پایان رسید تا هم جمهوری چک با یک امتیاز و قرار گرفتن در رده چهارم از گردونه رقابت‌ها کنار رود و هم ترکیه به مصاف اتریش برود.

در این دیدار که جمهوری چک از دقیقه ۲۰ با اخراج باراک ۱۰ نفره شده بود، چالهان‌اوغلو و توسن برای ترکیه گلزنی کردند و توماس سوچک تک گل جهموری چک را به ثمر رساند.

در جدول این گروه پرتغال با ۶ امتیاز صدرنشین شد و ترکیه با ۶ امتیاز و با توجه به نتیجه ضعیف‌تر در بازی رو در رو با پرتغال در رده دوم قرار گرفت. گرجستان نیز با ۴ امتیاز سوم شد و جمهوری چک در قعر جدول ایستاد.

پایان خبر اکسیبو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سوپرایز بزرگ یاران گولسیانی برای رونالدو و دوستان/ گرجستان، مجارستان را حذف کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سوپرایز بزرگ یاران گولسیانی برای رونالدو و دوستان/ گرجستان، مجارستان را حذف کرد"، کلیک کنید.